Riess-Ambiente.de GmbH on Instagram
| Username | @riessambiente |
|---|---|
| Audience | 43986 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Halstenbek |
| Categories | home decor interior design furniture home inspiration interior styling home design decor decoration living aesthetic |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioEntdecke jetzt deine neuen Lieblingsmöbel online Teile dein Zuhause mit uns ️ @riessambiente #myriessambiente für Reposts |
Instagram Insights
| Followers | 44.0K |
|---|---|
| Following | 132 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 275.3 |
| Avg comments | 198.2 |
| Avg interactions | 473.5 |
| Avg video views | 4960.6 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:00:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:25:17 AM |