renate_zuhause.home3364 on Instagram
| Username | @renate_zuhause.home3364 |
|---|---|
| Audience | 3188 |
| Posts | 3.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.5K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor gardening weekend morning work outdoor coffee travel garden center weekdays |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#home #garten #gartenprojekte #dekoideen #basteln #wohlfühlen .... #outdoor und Hausdeko |
Instagram Insights
| Followers | 3.2K |
|---|---|
| Following | 3.6K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 3.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 73.9 |
| Avg comments | 2.8 |
| Avg interactions | 76.7 |
| Avg video views | 88.0 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:06:34 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:53:20 AM |