räder GmbH on Instagram
| Username | @raeder_designstories |
|---|---|
| Audience | 163788 |
| Posts | 3.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service home decor porcelain spring easter diy interior design dining kitchenware gifts decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHandgefertigte Porzellan-Designs & Geschenkideen - designed in Bochum Für Zuhause, Genussmomente & besondere Anlässe Jetzt im Onlineshop entdecken! |
Instagram Insights
| Followers | 163.8K |
|---|---|
| Following | 667 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 3.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 170.5 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 172.3 |
| Avg video views | 2599.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 5:15:53 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:32:26 AM |