Rackl am Rathaus on Instagram
| Username | @rackl_neumarkt_geschenk_backen |
|---|---|
| Audience | 5430 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Neumarkt |
| Categories | Shopping & retail kitchenware gifts neumarkt shopping home decor cooking local shopping kitchen appliances gift ideas oberpfalz |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKüchenchaos? Geschenknotfall? Wir retten dich! Die Lösung für schöne Dinge, die Freude machen. – mitten in Neumarkt ️ |
Instagram Insights
| Followers | 5.4K |
|---|---|
| Following | 847 |
| Highlights | 32 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 71.0 |
| Avg comments | 7.4 |
| Avg interactions | 78.4 |
| Avg video views | 3916.1 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:33:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:00:34 PM |