❥ Rabia Papavasileiou on Instagram
| Username | @rabistyle_ |
|---|---|
| Audience | 84498 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog fashion and interior design fashion interior design home decor lifestyle minimalism aesthetic brunch coffee shopping ambassador |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biosome mix of lifestyle, coffee, interior & baby stuff |
Instagram Insights
| Followers | 84.5K |
|---|---|
| Following | 94 |
| Highlights | 64 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 596.2 |
| Avg comments | 54.0 |
| Avg interactions | 650.2 |
| Avg video views | 26109.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 8:53:29 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:58 AM |