pulpo on Instagram
| Username | @pulpoproducts |
|---|---|
| Audience | 45902 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Rheda-Wiedenbrück |
| Categories | Art interior design furniture lighting design luxury home decor product design glass design showroom events |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioEditor for high-end furniture + lighting New Industrial Art Limited Editions |
Instagram Insights
| Followers | 45.9K |
|---|---|
| Following | 7.3K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 113.0 |
| Avg comments | 3.5 |
| Avg interactions | 116.5 |
| Avg video views | 799.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:43:09 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:52 AM |