Anne Groß on Instagram
| Username | @prinzessinladaa |
|---|---|
| Audience | 5889 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Schmelz |
| Categories | Arts & Crafts Store diy crafts handmade decor gifts home decor laser cutting crafting small business saarland self-service shop |
| Languages | german |
| Emails | anneewen.ae@googlemail.com |
| Bio | Reveal bioZwischen Kreativität & echtem Leben. Gedanken über Mut, Veränderung und bei sich selbst ankommen |
Instagram Insights
| Followers | 5.9K |
|---|---|
| Following | 724 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 126.8 |
| Avg comments | 22.1 |
| Avg interactions | 148.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 5:36:56 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:19:44 AM |