Jacqueline on Instagram
| Username | @princessgreeneye.antiques |
|---|---|
| Audience | 25184 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur antiques home decor vintage farmhouse garden upcycling handmade brocante old textiles rustic |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biooldwhiteinteriors rustichomewares oldlinen antiquedealer frenchbrocante ️WEBSHOP ️ new treasures listed 15. April - worldwide shipping! |
Instagram Insights
| Followers | 25.2K |
|---|---|
| Following | 977 |
| Highlights | 22 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 295.8 |
| Avg comments | 21.3 |
| Avg interactions | 317.1 |
| Avg video views | 1034.2 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:30:44 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:49:04 AM |