Posten Börse on Instagram
| Username | @posten_boerse |
|---|---|
| Audience | 20649 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Osnabrück |
| Categories | Discount Store discounts gardening home decor shopping outdoor design easter garden furniture deals home improvement garden ideas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHier findet ihr immer die besten Angebote, Inspirationen und Schnäppchen! #postenbörse ️ Zu den aktuellen Angeboten, Jobs, Impressum & Datenschutz |
Instagram Insights
| Followers | 20.6K |
|---|---|
| Following | 45 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 17.8 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 18.6 |
| Avg video views | 1706.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:01:41 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:31:32 AM |