Portofino Ceramica on Instagram
| Username | @portofino_ceramica |
|---|---|
| Audience | 115721 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| City | Bielefeld |
| Categories | Home decor ceramics handmade easter sale gifts tableware pottery interior design kitchen decor giveaway |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioPottery and interior products from Portugal hi@portofino-ceramica.com |
Instagram Insights
| Followers | 115.7K |
|---|---|
| Following | 900 |
| Highlights | 69 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 117.6 |
| Avg comments | 9.1 |
| Avg interactions | 126.7 |
| Avg video views | 2412.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:05:17 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:50 AM |