porta Möbel on Instagram
| Username | @porta_moebel |
|---|---|
| Audience | 96960 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Furniture store home decor furniture home trends interior design garden decor home organization spring decor easter contests home lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Wohntrends, Einrichtungsideen & mehr Teile deine Einrichtungslieblinge mit #meinporta ️ Werde Teil der @porta_moebel Community |
Instagram Insights
| Followers | 97.0K |
|---|---|
| Following | 356 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 473.2 |
| Avg comments | 488.0 |
| Avg interactions | 961.2 |
| Avg video views | 3498.3 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:00:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:53:50 AM |