frauke + frank | home & living on Instagram
| Username | @pippilottaaushamburg |
|---|---|
| Audience | 96316 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Just for fun home decor interior design lifestyle living home hamburg decor furniture home goods decorating |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biohamburg based ️ • interior • home • living • lifestyle • für mehr farbe im leben Impressum + Datenschutz: |
Instagram Insights
| Followers | 96.3K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 458.9 |
| Avg comments | 59.0 |
| Avg interactions | 517.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/1/2026, 1:22:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:46:38 AM |