Anna Catharina on Instagram
| Username | @pippilotta.von.geilstekerze.de |
|---|---|
| Audience | 14436 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Video creator lifestyle home decor candles fashion food family motivation beauty interior design makeup |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDuftkerzen, die sagen, was du denkst Real-Life aus dem Mama- & Klinikalltag Reels mit Humor, Chaos & Ehrlichkeit (unbezahlte Werbung) |
Instagram Insights
| Followers | 14.4K |
|---|---|
| Following | 7.4K |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 179.1 |
| Avg comments | 33.3 |
| Avg interactions | 212.3 |
| Avg video views | 9670.7 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 8:47:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:08:54 AM |