Selli & Frank • DIYs & Interior on Instagram
| Username | @pinepins |
|---|---|
| Audience | 508693 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Schwarzwald |
| Categories | Digital creator diy and family life diy projects family life home improvement van life parenting home decor crafting travel children activities home organization |
| Languages | german |
| Emails | pinepins@gmail.com |
| Bio | Reveal bio️ Bunte DIYs & Upcycling-Projekte Interiorexperimente Family Life im Loft Impressum |
Instagram Insights
| Followers | 508.7K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 9982.4 |
| Avg comments | 157.3 |
| Avg interactions | 10139.8 |
| Avg video views | 172918.1 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:05:36 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:20:49 AM |