Pflanzen Breuer grün erleben on Instagram
| Username | @pflanzen_breuer_hennef |
|---|---|
| Audience | 3991 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hennef |
| Categories | gardening plants decorations events home decor summer flowers garden center local events garden tips |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWir bieten top Service Rund um das Thema Pflanzen, Garten und Dekorationen |
Instagram Insights
| Followers | 4.0K |
|---|---|
| Following | 457 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 19.9 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 20.4 |
| Avg video views | 1110.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 9:54:26 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:36:22 AM |