Pauline - Worpswede on Instagram
| Username | @pauline.worpswede |
|---|---|
| Audience | 4335 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| City | Worpswede |
| Categories | Shopping & retail fashion shopping events sales local business accessories home decor job opportunities valentine's day christmas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein Place to be- Mode & Accessoires & Deko ️ 7 Tage live shoppen im Künstlerdorf Worpswede WhatsApp Bestellungen möglich 24/7 online shoppen |
Instagram Insights
| Followers | 4.3K |
|---|---|
| Following | 515 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 64.4 |
| Avg comments | 18.6 |
| Avg interactions | 83.0 |
| Avg video views | 1724.2 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:51:16 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:36:13 AM |