Passion-Wood on Instagram
| Username | @passionwood_design |
|---|---|
| Audience | 11032 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Plettenberg |
| Categories | Home decor 3d printing handmade decor gifts scandinavian style diy crafts christmas trockenblumen online shop |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKREATIV | INDIVIDUELL | ANDERS Trockenblumen, Hoops, Kränze & mehr... |
Instagram Insights
| Followers | 11.0K |
|---|---|
| Following | 4.0K |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 148.3 |
| Avg comments | 39.0 |
| Avg interactions | 187.3 |
| Avg video views | 1888.0 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:50:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:37:35 AM |