PartyLite DACH on Instagram
| Username | @partylite_dach |
|---|---|
| Audience | 6403 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | home fragrance candles fragrance decor sale event wholesale home decor aroma lifestyle wellness |
| Languages | german, french, english |
| Bio | Reveal bioSeit 1973 teilen wir unsere Leidenschaft für Duft & Décor. Naturinspirierte Düfte und zeitlose Designs für einladende Momente. #WeAreHomeFragrance |
Instagram Insights
| Followers | 6.4K |
|---|---|
| Following | 725 |
| Highlights | 31 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 11.0 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 11.3 |
| Avg video views | 246.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:01:32 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:08:31 AM |