HÖLL Papeterie on Instagram
| Username | @papeteriehoell |
|---|---|
| Audience | 1759 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Baden-Baden |
| Categories | Shopping & retail stationery gifts decor summer spring children school easter home decor sustainability |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDeine Papeterie im Herzen von Baden-Baden Der perfekte Schulranzen wartet Jetzt Beratungstermin buchen |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 2.6K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 10.8 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 11.6 |
| Avg video views | 326.4 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/9/2026, 3:38:35 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:07:24 PM |