Pamela on Instagram
| Username | @pams_home |
|---|---|
| Audience | 5879 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Eichenau |
| Categories | Digital creator home decor shop gifts spring garden diy christmas tea chocolate cozy |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioErzieherin, Mama, Oma und glücklich verheiratet Liebe Umbauen und renovieren |
Instagram Insights
| Followers | 5.9K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 81.4 |
| Avg comments | 14.8 |
| Avg interactions | 96.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 3/24/2026, 1:48:51 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:05:00 AM |