Ortloff Köln on Instagram
| Username | @ortloff_koeln |
|---|---|
| Audience | 5743 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Entrepreneur lifestyle events diy shopping home decor memes photography organization retail cologne |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️-lich Willkommen bei #ortloffköln Im Herzen von Köln, Zeppelinstr. 4 Inspiration für die schönen Dinge des Lebens Für mehr ️ |
Instagram Insights
| Followers | 5.7K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 34.7 |
| Avg comments | 2.9 |
| Avg interactions | 37.6 |
| Avg video views | 854.9 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:27:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:16:14 AM |