Feuerhand on Instagram
| Username | @original.feuerhand |
|---|---|
| Audience | 26158 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur lanterns lighting garden decor home decor diy outdoor living ambient lighting seasonal decor customization garden lighting outdoor furniture |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMoments Made Light. Since 1893. Original Sturmlaternen made in Germany ️️️️️️ |
Instagram Insights
| Followers | 26.2K |
|---|---|
| Following | 375 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 113.8 |
| Avg comments | 8.0 |
| Avg interactions | 121.8 |
| Avg video views | 3110.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:30:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:47:17 AM |