OM SYSTEM DACH on Instagram
| Username | @omsystem.de |
|---|---|
| Audience | 88306 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Camera/photo photography cameras nature wildlife outdoor om-3 om-1 om-1 mark ii om digital solutions olympus |
| Languages | german |
| Emails | socialmedia@om-digitalsolutions.com |
| Bio | Reveal bioOffizieller deutschsprachiger Account | OM SYSTEM & Olympus Kameras und Objektive. Teile deine Bilder mit uns: #omsystemde |
Instagram Insights
| Followers | 88.3K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 401.8 |
| Avg comments | 26.3 |
| Avg interactions | 428.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 1:03:15 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:11:34 AM |