Kreativ&Design Shop Wittenberg on Instagram
| Username | @official_station29 |
|---|---|
| Audience | 3590 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Wittenberg |
| Categories | Shopping & retail design shop design handmade home decor gifts shopping easter glassware home accessories unique items local shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBesondere Marken, Kreatives, Design, Handmade, Erfindungen, Nachhaltiges, Haushalt, Glas, Interior, Erlebniszeiten: Mo - Sa 10.00 - 18.00 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 3.6K |
|---|---|
| Following | 2.5K |
| Highlights | 96 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 32.3 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 32.3 |
| Avg video views | 133.2 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:34:22 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:37:00 AM |