nya nordiska on Instagram
| Username | @nyanordiska |
|---|---|
| Audience | 6192 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | textiles fabrics interior design new collection wool linen drapery upholstery home decor aurora collection |
| Languages | english, french |
| Bio | Reveal bioLeading international textile editor for private and contract interiors, based in North-Germany. Made in Europe. |
Instagram Insights
| Followers | 6.2K |
|---|---|
| Following | 3.4K |
| Highlights | 26 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 43.0 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 43.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/7/2026, 11:16:53 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:07:41 AM |