Katerina Pantok on Instagram
| Username | @not.only.k |
|---|---|
| Audience | 336390 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor flower design spring decor garden design diy hortensien magnolien easter decor interior inspiration garden inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioich denke florales und interior anders ich bin deine hortensienqueen florales interior | garden | design | tablesetting minimalistisch und extravagant |
Instagram Insights
| Followers | 336.4K |
|---|---|
| Following | 690 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 37641.2 |
| Avg comments | 394.9 |
| Avg interactions | 38036.1 |
| Avg video views | 319048.8 |
| Engagement rate | 11.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:36:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:23:03 AM |