Nori on Instagram
| Username | @norilavie |
|---|---|
| Audience | 4077 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | lifestyle travel photography daily life food personal growth home decor humor celebrations moving personal reflections |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioSchreibe über Dinge von A bis Z. Lache über Sachen von morgens bis abends. Versage von Reels bis TikTok. Dazwischen in Hamburg. Oder auf Reisen. |
Instagram Insights
| Followers | 4.1K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 243.8 |
| Avg comments | 26.8 |
| Avg interactions | 270.6 |
| Avg video views | 390.0 |
| Engagement rate | 6.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 2/1/2026, 12:22:26 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:24:58 AM |