☆ Bianca Schiller ☆ on Instagram
| Username | @nordstern4 |
|---|---|
| Audience | 21371 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Ostfriesland |
| Categories | Personal blog diy home decor diy home decor gardening spring easter handmade crafting outdoor decor nature creativity |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioin Ostfriesland mit Familie, immer kreativ, liebe Deko & unseren Garten ☆Nordish by nature ☆ |
Instagram Insights
| Followers | 21.4K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 316.6 |
| Avg comments | 98.2 |
| Avg interactions | 414.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:54:26 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:50:00 AM |