Martina Stasch Home | Interior | Garden on Instagram
| Username | @nordish.interior |
|---|---|
| Audience | 37914 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor nordic living interior inspiration scandinavian design home renovation cozy living garden design tablesetting living room dining room |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKernsaniertes Split-Level-Haus an der Nordseeküste nordicliving | interior | decoration |
Instagram Insights
| Followers | 37.9K |
|---|---|
| Following | 987 |
| Highlights | 41 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 298.9 |
| Avg comments | 153.3 |
| Avg interactions | 452.3 |
| Avg video views | 1959.2 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:17:55 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:19:44 AM |