Norart_Design on Instagram
| Username | @norart_design |
|---|---|
| Audience | 805 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator interior design home decor diy homestaging raumplanung immobilien minimalist interiorconcept homestyle garden design positive vibes |
| Languages | german, english |
| Emails | norart.design23@gmail.com |
| Bio | Reveal bio• Immobilienexpertin • Mom @_hh_home_and_living_ #immobilienmaklerin #grundrissplanung #interiordesign collabnorart.design23@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 805 |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 39.8 |
| Avg comments | 4.7 |
| Avg interactions | 44.4 |
| Avg video views | 153.5 |
| Engagement rate | 5.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/25/2026, 7:18:30 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:09:38 PM |