naturundkunst on Instagram
| Username | @naturundkunst |
|---|---|
| Audience | 709 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Lauterbach |
| Categories | home decor skandinavian style handmade jewelry advent nature christmas new collection scandinavian home bloomingville |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEin kleiner Laden in Lauterbach/ Reuters mit vielfältigem Angebot |
Instagram Insights
| Followers | 709 |
|---|---|
| Following | 557 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 12.7 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 13.1 |
| Avg video views | 91.6 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/16/2026, 8:08:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:31:57 PM |