Natural Room Fragrance Einzigartige Geschenke on Instagram
| Username | @natur.garden |
|---|---|
| Audience | 3879 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Arts & Crafts Store handmade candles handmade candles gifts natural fragrances easter home decor essential oils online shop artisan |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHandmade mit reinen ätherischen ÖlenOnlineshop•Duftkerzen•Bio Raumparfums•Duftobjekte︎Unikate Exklusive Geschenke für besondere Menschen |
Instagram Insights
| Followers | 3.9K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 94.4 |
| Avg comments | 13.6 |
| Avg interactions | 108.0 |
| Avg video views | 125.2 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:39:11 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:39:26 AM |