Laura Naomi on Instagram
| Username | @naomi.ascher |
|---|---|
| Audience | 115685 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger family life family home renovation travel self-improvement friendship parenting home decor personal growth seasons nature |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen in meiner bunten Welt Trennung & Neustart | Paartherapie ️ Mom of ️ boys hier ist’s wild & echt ️ MOMLIFE | HAUS | OUTFITS | VAN |
Instagram Insights
| Followers | 115.7K |
|---|---|
| Following | 293 |
| Highlights | 55 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 6273.5 |
| Avg comments | 116.9 |
| Avg interactions | 6390.4 |
| Avg video views | 126288.4 |
| Engagement rate | 5.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:01:10 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:48:20 AM |