Nadine Sobotzik on Instagram
| Username | @nadine_sobotzik |
|---|---|
| Audience | 190979 |
| Posts | 4.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.7K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Public figure family interior fashion teaching diy children's birthday parties travel family life podcasting home decor lifestyle |
| Languages | german |
| Emails | Nadine.Sobotzik@web.de |
| Bio | Reveal bioDie coolsten DIY’s - Teacher Home, Garden Dreams, Outfits & Family Podcast „Naja“ ️Near Berlin Oliver, Nadine :Nadine.Sobotzik@web.de |
Instagram Insights
| Followers | 191.0K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 207 |
| IG Media | 4.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 18729.4 |
| Avg comments | 170.8 |
| Avg interactions | 18900.2 |
| Avg video views | 35829.7 |
| Engagement rate | 9.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:54:55 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:32:33 AM |