HAMBURG | INTERIOR | MOM on Instagram
| Username | @naddl_johnson |
|---|---|
| Audience | 16293 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Blogger motherhood family parenting home decor fashion travel giveaways daily life childhood memories spring hamburg |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEIN BISSCHEN DIES EIN BISSCHEN DAS HAUSSANIERUNG M0M 0F & FASHIONLOVER Blogimpressum |
Instagram Insights
| Followers | 16.3K |
|---|---|
| Following | 1.9K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 103.5 |
| Avg comments | 14.2 |
| Avg interactions | 117.7 |
| Avg video views | 1287.3 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/4/2026, 3:35:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:04:25 AM |