mybohodecor on Instagram
| Username | @mybohodecor |
|---|---|
| Audience | 350045 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design cozy living boho style home decor hygge living room bedroom decor plant decor home inspiration interior ideas |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioBoho Vibes | Home Decor Inspo Featuring dreamy boho spaces DM to get featured / collab |
Instagram Insights
| Followers | 350.0K |
|---|---|
| Following | 14 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 2906.9 |
| Avg comments | 11.8 |
| Avg interactions | 2918.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/25/2026, 12:19:17 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:19:06 AM |