Fritziii on Instagram
| Username | @muensterlandkind |
|---|---|
| Audience | 7710 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Billerbeck |
| Categories | Digital creator interior design home decor gardening diy vintage retro mid-century scandinavian design eclectic style home improvement lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio* Willkommen in unserem bunten Zuhause * Just for fun * Altbau 1952 * Mid Century * Vintage/Retro * DIY *JoshiHenry * Garten-und Blumenliebe |
Instagram Insights
| Followers | 7.7K |
|---|---|
| Following | 3.4K |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 297.7 |
| Avg comments | 18.3 |
| Avg interactions | 315.9 |
| Avg video views | 399.0 |
| Engagement rate | 4.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/28/2026, 11:13:23 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:54:33 AM |