Mrs Greenery on Instagram
| Username | @mrs_greenery |
|---|---|
| Audience | 57857 |
| Posts | 4.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.3K |
| Country | Germany |
| City | Bad Saulgau |
| Categories | Product/service diy decoration diy decoration workshops nature handmade crafts home decor seasonal decor creativity shop |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio... macht dein Leben grüner und schöner DIY & Deko mit Naturmaterial Online-Shop: www.mrs-greenery.de/shop Laden: 88348 Bad Saulgau Fußgängerzone |
Instagram Insights
| Followers | 57.9K |
|---|---|
| Following | 897 |
| Highlights | 81 |
| IG Media | 4.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 112.3 |
| Avg comments | 5.7 |
| Avg interactions | 118.0 |
| Avg video views | 4115.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:18:47 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:07:22 AM |