Julia Ermer on Instagram
| Username | @mrs_ermerson |
|---|---|
| Audience | 779815 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger gardening garden home decor family diy travel food garden inspiration garden design garden ideas garden maintenance |
| Languages | german |
| Emails | hello@mrsermerson.com |
| Bio | Reveal bioNature Lover | Gartenmomente Vanlife & Abenteuer Europa & wo es schön ist Inspiration für ein gemütliches, freies Leben kontakt@mrsermerson.de |
Instagram Insights
| Followers | 779.8K |
|---|---|
| Following | 2.3K |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 12043.8 |
| Avg comments | 469.6 |
| Avg interactions | 12513.4 |
| Avg video views | 228830.1 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:27:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:51 AM |