Mille on Instagram
| Username | @mr_elektroideen |
|---|---|
| Audience | 507928 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Emsland |
| Categories | Blogger diy lighting diy woodworking electricity lamps home improvement handmade wooden lamps electronics crafting home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioTipps und Ideen rund um die Elektrotechnik ️ #holzlampen ️ #elektroinstallation ️ Emsland |
Instagram Insights
| Followers | 507.9K |
|---|---|
| Following | 126 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 20398.1 |
| Avg comments | 40.7 |
| Avg interactions | 20438.8 |
| Avg video views | 398236.4 |
| Engagement rate | 4.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:08:39 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:59 AM |