moses. Verlag on Instagram
| Username | @mosesverlag |
|---|---|
| Audience | 27127 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Leipzig |
| Categories | Product/service stationery gifts diy spring easter books games creativity home decor shopping family |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSo schön können Ideen sein! Entdecke unser buntes Sortiment voller Spiele, Bücher und Geschenkideen |
Instagram Insights
| Followers | 27.1K |
|---|---|
| Following | 524 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 48.8 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 50.6 |
| Avg video views | 932.5 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:15:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:47:11 AM |