mooimoin True Vintage Shop on Instagram
| Username | @mooimoin |
|---|---|
| Audience | 2567 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | vintage shop vintage hannover home decor sustainable living christmas handmade second hand shop local woodwork nature |
| Languages | german, english |
| Emails | Info@mooimoin.de |
| Bio | Reveal bioMOOIMOIN Rambergstr. 32 30161 Hannover * Donnerstags : 15:00 - 18:00 Samstags : 11:00 - 15:00 Uhr * Info@mooimoin.de |
Instagram Insights
| Followers | 2.6K |
|---|---|
| Following | 55 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 92.8 |
| Avg comments | 3.6 |
| Avg interactions | 96.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 3.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 10/27/2025, 8:45:38 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:24:47 PM |