mömax Deutschland on Instagram
| Username | @moemax_de |
|---|---|
| Audience | 188692 |
| Posts | 5.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 5.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Furniture interior design home decor furniture trends home inspiration garden decor kitchen trends diy projects contests home office modern living |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWohnträume, die inspirieren. Teile deine Einrichtung mit #mömaxmoments Hier geht’s zu unseren Trendmöbeln sowie zu Datenschutz/Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 188.7K |
|---|---|
| Following | 116 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 5.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 758.3 |
| Avg comments | 1085.1 |
| Avg interactions | 1843.3 |
| Avg video views | 12187.5 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:00:59 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:43 AM |