Möbel Wallach on Instagram
| Username | @moebelwallach |
|---|---|
| Audience | 6238 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Celle |
| Categories | Shopping & retail furniture home decor interior design kitchen bedroom sales events family apprenticeship career |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio𝗡𝗶𝗲𝗱𝗲𝗿𝘀𝗮𝗰𝗵𝘀𝗲𝗻𝘀 𝗴𝗿𝗼̈𝘀𝘀𝘁𝗲𝘀 𝗘𝗶𝗻𝗿𝗶𝗰𝗵𝘁𝘂𝗻𝗴𝘀𝗲𝗿𝗹𝗲𝗯𝗻𝗶𝘀 ️ Wohninspiration ️ Umfangreiche Service-Angebote Celle |
Instagram Insights
| Followers | 6.2K |
|---|---|
| Following | 336 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 37.0 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 37.3 |
| Avg video views | 416.4 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:30:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:09:30 AM |