Möbel Schaffrath on Instagram
| Username | @moebelschaffrath |
|---|---|
| Audience | 15300 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Mönchengladbach |
| Categories | Shopping & retail home decor interior design kitchen design grilling home improvement furniture home organization seasonal decor home events home inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWo Generationen ZUHAUSE sind. Wohnideen, Trends & Dekotipps für Dein Wohlfühlzuhause Tag @moebelschaffrath & #schaffrath ️ Lass dich inspirieren! |
Instagram Insights
| Followers | 15.3K |
|---|---|
| Following | 517 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 61.1 |
| Avg comments | 26.7 |
| Avg interactions | 87.8 |
| Avg video views | 856.3 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:00:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:01:01 AM |