Möbel Kempf on Instagram
| Username | @moebelkempf |
|---|---|
| Audience | 6155 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Aschaffenburg |
| Categories | furniture home decor garden sales events shopping marketing recycling kitchen outdoor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWir sind Möbel Kempf Tradition und Liebe zum Wohnen️Möbel und Accessoires für ein schönes Zuhause️Viele Marken #möbelkempf |
Instagram Insights
| Followers | 6.2K |
|---|---|
| Following | 265 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 267.7 |
| Avg comments | 229.4 |
| Avg interactions | 497.1 |
| Avg video views | 940.2 |
| Engagement rate | 8.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:03:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:39:43 AM |