Möbel Wassermann on Instagram
| Username | @moebel_wassermann |
|---|---|
| Audience | 2282 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Allgäu |
| Categories | Shopping & retail furniture home decor interior design sales kitchen events recipes deals seasonal promotions customer engagement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEinfach wohnfühlen! |
Instagram Insights
| Followers | 2.3K |
|---|---|
| Following | 144 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 8.1 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 8.2 |
| Avg video views | 145.8 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 2:36:21 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:40:26 PM |