Möbel RIEGER on Instagram
| Username | @moebel_rieger |
|---|---|
| Audience | 15464 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Heilbronn |
| Categories | Home decor furniture interior design sales home inspiration jubilee home improvement home styling furniture shopping home decor ideas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchönes für Dein Zuhause Rieger|s Restaurant & Bar TikTok: moebelrieger Facebook: Möbel Rieger |
Instagram Insights
| Followers | 15.5K |
|---|---|
| Following | 816 |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 38.4 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 39.8 |
| Avg video views | 961.8 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:45:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:23:26 AM |