MÖBEL MARTIN | BESSER LEBEN on Instagram
| Username | @moebel_martin |
|---|---|
| Audience | 23743 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Saarbrücken |
| Categories | Entrepreneur furniture home decor garden shopping contests home design outdoor living home accessories bedding interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biooffizieller Account 8x in Saarland/Rheinland-Pfalz und Onlineshop Markiert uns mit #möbelmartin, #meinmartin, @moebel_martin! ️ |
Instagram Insights
| Followers | 23.7K |
|---|---|
| Following | 306 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 205.9 |
| Avg comments | 11.0 |
| Avg interactions | 216.9 |
| Avg video views | 6019.6 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/3/2026, 7:30:03 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:48:47 AM |