Möbel Frauendorfer on Instagram
| Username | @moebel_frauendorfer |
|---|---|
| Audience | 2764 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Amberg |
| Categories | Furniture store furniture home decor discounts contests kitchen bedroom living room mattresses cozy halloween cooking |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInterliving Frauendorfer Ihr Möbelhaus in Amberg mit Küchenstudio #möbelhausamberg #küchenstudioamberg |
Instagram Insights
| Followers | 2.8K |
|---|---|
| Following | 601 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 12.1 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 12.3 |
| Avg video views | 233.6 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:20:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:54:49 AM |